Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

Захват Ойл

Ціна:

1 783 грн

Код товару:

2399

Як купити

Як оплатити

Доставка

Препаративна форма Емульсія, масло (олія) у воді
Дiюча речовина Рослинна олія 800 г/л
Хiмiчна група Органічна олія
Токсичнiсть Малотоксичний

Новітній безпечний екоінсектицид та адьювант для захисту плодових культур і виноградників від цілого ряду шкідників.

Переваги препарату:

• висока ефективність дії на різні стадії розвитку шкідників;

• універсальний у використанні (проти шкідників, підсилює дію інших пестицидів);

• дія препарату спостерігається відразу після обробки (30 хвилин);

• абсолютно безпечний для сільськогосподарських культур, теплокровних тварин і людей;

• проявляє довготривалу захисну дію;

• економічний та рентабельний у використанні.

Сумісність:

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, за винятком препаратів, що містять сірку та диметоат, а також лужних. Однак перед приготуванням бакових сумішей необхідно перевірити препарати на  сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).

Світова практика застосування аналогічного препарату: Яблуня, груша, персик, огірки, томати, баклажани, полуниця садова, цитрусові, декоративні культури.

МАКСИМАЛЬНА КРАТНІСТЬ ОБРОБОК ЗА СЕЗОН — 2.

Строк від останньої обробки до збирання врожаю — не регламентується.

Норма витрати робочого розчину: виноградники — 500-800 л/га, плодові — до 1000 л/га.

 

Особливостi застосування:

Робочий розчин препарату вноситься у рекомендованих нормах (див. табл.). Весняне та осіннє обприскування  доцільно проводити за температури не нижче 4°С. Обприскування в період вегетації культур проводиться за появи шкідників, а також для профілактики появи плясніви декоративних і плодових дерев, кущів. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище 30°С). Обробку препаратом ЗАХВАТ ОЙЛ можна повторювати з інтервалом 10-12 діб на деревах та кущах, 7-8 діб — на трав’яних культурах.

Рекомендовано додати фунгіцидний препарат ГАРТ для попередження цілого комплексу хвороб. Інтервал між обробками має складати 1014 діб. Для поліпшення проникнення пестицидів через восковий наліт і підвищення ефективності їх дії, попередження появи нової популяції шкідників у посівах буряка цукрового, кормового, овочевих, баштанних, декоративних, лісових і лікарських рослин норма використання становить 1,5-3,0 л/га.

Механізм дії

Контактна дія. При попаданні на поверхню тіла комах, яєць та коконів препарат утворює тонку плівку, що викликає асфіксію (задуху) шкіднків, а також склеює яйця попелиць та кліщів, запобігає їх вилуплюванню. Препарат проявляє акарицидні та репелентні властивості щодо фітофагів.

При використанні у бакових сумішах із порошкоподібними пестицидами спочатку розчиняють порошки, потім ЗАХВАТ ОЙЛ; при змішуванні з емульсійними препаратами спочатку розчинити ЗАХВАТ ОЙЛ, потім додати до суміші інший препарат.

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ