Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

Супресор

Ціна:

717 грн

Код товару:

2434

Як купити

Як оплатити

Доставка

Препаративна форма Емульсія
Дiюча речовина Полідиметилсилоксан
Хiмiчна група Органосиліконові сполуки
Токсичнiсть Класифікація ВООЗ: 4 клас небезпечності. Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення ручних, механізованих робіт — згідно регламентів застосування пестицидів та агрохімікатів.
Пакування 1 л
Кількість 30

Високоефективний піногасник, який застосовується для повноцінного знищення піни, що утворюється при приготуванні робочих розчинів пестицидів та агрохімікатів.

Переваги препарату:

• високоефективний піногасник із подвійним механізмом дії;
• миттєво знищує піну в межах хвилини;
• не впливає на фізико-хімічні властивості пестицидів та агрохімікатів;
• низька норма витрати;
• заощаджує час і мінімізує втрати робочого розчину;
• безпечний для довкілля.

Сумісність:

Сумісний з усіма пестицидами та агрохімікатами

Спектр дії:

Знищення піни та запобігання її утворенню

 

Максимальна кратність обробок:

згідно регламентів пестицидів та агрохімікатів

Норма витрати робочого розчину:

згідно регламентів пестицидів та агрохімікатів

 

Особливостi застосування:

Супресор використовують на етапі приготування робочого розчину пестицидів та агрохімікатів, здатних викликати надмірне піноутворення. Це призводить до негативних наслідків, а саме: подовження періоду приготування робочого розчину, його втрати через вилив із баку обприскувача, перевитрати препаратів, зниження їх концентрацій та ефективності. Використання піногасника дозволяє не лише запобігти цим проблемам, але й вирішити їх після виникнення за рахунок подвійного механізму дії. Для запобігання надмірному піноутворенню (антифомерні властивості) рекомендовано в наповнений на 1/3 водою бак обприскувача додати розрахункову кількість Супресора, перемішати і додати пестициди або агрохімікати відповідно до порядку змішування препаративних форм. В разі утворення піни в результаті приготування робочого розчину розрахункову кількість піногасника варто рівномірно розподілити по поверхні піни (дефомерні властивості) та ввімкнути режим змішування.
В окремих випадках, залежно від висоти, структури та щільності піни, норму витрати препарату рекомендовано збільшити до 50 мл на 100 л води.

Механізм дії

Піна в робочому розчині формується за допомогою поверхнево-активних речовин (ПАР), що мають споріднені властивості як з повітрям, так і з водою. Діюча речовина піногасника здатна заміщувати молекули ПАР на поверхні бульбашок. За рахунок цього зменшується товщина плівок, що призводить до їх розриву. Поєднання полідиметилсилоксану з гідрофобними речовинами, що входять до складу піногасника, забезпечує подвійний механізм дії – як антифомера (запобігання утворенню піни), так і дефомера (знищення утвореної піни).

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ