Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

Ціна:

768 грн3 840 грн

Код товару:

2425

Як купити

Як оплатити

Доставка

Препаративна форма Розчин
Дiюча речовина Поліалкіленоксид модифікований гептаметилтрисилоксан
Хiмiчна група Органосиліконові сполуки
Токсичнiсть Класифікація ВООЗ: 4 клас небезпечності. Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення ручних, механізованих робіт — згідно регламентів застосування пестицидів та агрохімікатів
Пакування 1 л, 5 л
Кількість 1

Високоефективний органосиліконовий ад’ювант, що покращує розтікання і пенетрацію (проникнення) робочого розчину пестицидів та агрохімікатів.

Переваги препарату:

• забезпечує миттєве розтікання по поверхні;
• сприяє швидкому проникненню препаратів (пенетратор);
• неіонний ад’ювант (не має заряду), тому не взаємодіє з молекулами пестицидів та агрохімікатів;
• мінімізує негативні фактори навколишнього природного середовища;
• збільшує площу покриття робочим розчином у кілька десятків разів;
• підвищує ефективність пестицидів та агрохімікатів у складних погодних умовах;
• має низьку норму витрати;
• безпечний для довкілля.

Сумісність:

Сумісний з усіма пестицидами та агрохімікатами. Найвища ефективність досягається в діапазоні рН робочого розчину від 6 до 8.

Спектр дії:

Зниження поверхневого натягу, покращення розтікання та проникнення робочих розчинів пестицидів та агрохімікатів

 

Максимальна кратність обробок:

згідно регламентів пестицидів та агрохімікатів

Норма витрати робочого розчину:

згідно регламентів пестицидів та агрохімікатів

 

Особливостi застосування:

Інгрес використовують на етапі приготування робочих розчинів пестицидів та агрохімікатів для підвищення ефективності їх дії. Ад’ювант необхідно додавати в резервуар обприскувача в останню чергу – після розчинення всіх запланованих пестицидів та агрохімікатів відповідно до порядку змішування препаративних форм. Норми витрати Інгресу та рекомендовані умови для застосування залежать від групи препаратів, з якими він буде сумісно застосовуватись. Для досягнення найвищої ефективності дії препаратів за складних погодних умов, а також при переростанні різних видів бур’янів, особливо тих, що мають потужні воскові нальоти та надмірне опушення, рекомендовано використовувати максимальні норми витрати.

Механізм дії

Діюча речовина відноситься до класу органосиліконових сполук, що володіють властивостями суперрозтікання. Високий вміст трисилоксану є ключовим фактором, що впливає на швидкість розповсюдження робочого розчину по листовій поверхні. Трисилоксан дозволяє зменшити поверхневий натяг води/робочого розчину в 3,5 рази (до <20,5 мН/м – міліньютонів на метр), в той час як для води цей показник становить близько 73 мН/м. Після додавання ад’юванту до робочого розчину зменшується кут контакту крапель із поверхнею, що забезпечує розтікання та охоплення більшого радіусу покриття поверхні листків. Крім цього, препарат діє і як пенетратор, сприяючи кращому проникненню пестицидів та агрохімікатів через продихи, що нівелює негативний вплив факторів навколишнього середовища на молекули пестицидів та агрохімікатів. Це неіонний ад’ювант, що не має заряду, тому не здатний вступати у зв’язок із діючими речовинами препаратів у робочому розчині.

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ