Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

Айворі Плюс

Ціна:

1 006 грн3 657 грн

Код товару:

2417

Як купити

Як оплатити

Доставка

Препаративна форма Розчинний концентрат
Дiюча речовина Органічні кислоти, комплексон
Пакування 5 л, 20 л
Кількість 3

Препарат Айворі Плюс є підкислювачем(коректором рН) і кондиціонером води робочого розчину, що зостосовується при приготуванні добрив, засобів захисту рослин(ЗЗР) та інших препаратів за обприскування культур ЗЗР і за їх позакореневого підживлення.

Переваги препарату:

• знижує, контролює рівень рН та поліпшує якість води робочого розчину за позакореневого підживлення культур і за їх обприскування ЗЗР;

• запобігає лужному гідролізу діючої речовини ЗЗР, добрив та інших препаратів;

• підвищує розчинність добрив, пестицидів у робочому розчині та поліпшує їх ефективність;

• знижує високу жорсткість води і дозволяє застосовувати ії для приготування робочого розчину добрив, засобів захисту рослин та інших препаратів у воді низької або дуже низької якості;

• поліпшує біологічну ефективність мікродобрив і проявляє їх синергічний ефект на культурах;

• проявляє стимулюючий та антистресовий впливи на культури;

• є високоекологічним і високоокупним при застосуванні.

Сумістність:

Сумісний з усіма засобами захисту рослин, окрім тих, що містять мідь (у тому числі бордоську суміш, оксид міді, основний сульфат міді, гідроксид міді тощо) і вапно.

Спектр дії:

Айворі Плюс дозволяється застосовувати у всіх водах робочого розчину, на всіх культурах, комбінувати в одному робочому розчині із ЗЗР, добривами та стимуляторами росту культур, окрім препаратів, що містять сульфонілсечовину. Для сульфонілсечовини потрібне лужне середовище (рН понад 7).

Норма витрати:

Рекомендований діапазон норми витрат Айворі Плюс як коректора рН — 100 – 440 мл на 100 л води робочого розчину, що залежить від величини рН та жорсткості води робочого розчину. Рекомендована й найбільш вживана норма витрат Айворі Плюс – 100-140 мл/100 л води робочого розчину.

Загальна інформація:

Вода, яка застосовується для приготування бакових розчинів, особливо жорстка вода, містить велику кількість іонів кальцію та магнію. Їх наявність у робочому розчині може приводити до погіршення якості бакової суміші та до утворення важкорозчинних сполук, особливо коли застосовуються добрива Авангард Кремній Біо марок А і В, які містять солі мета-та ортокремнієвої кислоти. При застосуванні Айворі Плюс, який додається до бакового робочого розчину, утворюються металоорганічні водорозчинні комплексонати кальцію та магнію, що є додатковим мінеральним живлення культурам. Комплексонати кальцію та магнію та інших катіонів також сприяють стабілізації бакового розчину. Айворі Плюс запобігає лужному гідролізу діючої речовини засобів захисту рослин, відомих марок добрив ТМ Авангард, стимуляторів росту та інших препаратів і запобігає утворенню нерозчинних сполук з добривами, які знищуватимуть обладнання обприскувача.

Рекомендації щодо встановлення норми застосування:

Рекомендується попередньо встановити норму застосування Айворі Плюс у невеликому об’ємі води (1літр). Потрібно попередньо налити води об’ємом 0,8 л в ємність, потім за допомогою мірного циліндру (стакану, медичного шприцу) доливати невеликими дозами (починаючи з 0,4 мл) препарат Айворі (що містить індикатор рН за кольором) до появи робочого розчину світло-жовтого кольору. Встановлена доза Айворі буде рівнозначною дозою для Айворі Плюс. Потім потрібно долити води до повного об’єму ємності та зробити перерахунок Айворі Плюс на 100 л води робочого розчину та на весь об’єм ємності обприскувача.

Рекомендації щодо приготування робочого розчину:

Наповнити бак (ємність) обприскувача до 2/3 об’єму водою. При постійному перемішуванні води додати послідовно: препарат Айворі Плюс відповідно до встановленої норми витрат, потім мікродобрива Авангард Кремній Біо марок А і В, Авангард Старт, відомі добрива ТМ Авангард, ЗЗР, стимулятор росту відповідно до рекомендацій виробника, потім карбамідно-аміачну суміш (КАС), карбамід (в останню чергу) або інші препарати. Долити води до повного об’єму обприскувача. Робочий розчин при застосуванні Айворі Плюс повинен бути прозорим, не повинен утворюватися осад, розшарування або збивання складників у грудки. Після цього приступити до обприскування культур робочим розчином. Обприскування ліпше проводити увечері або рано вранці за температури повітря 10-30°С та швидкості вітру 5 м/с. Не застосовувати за низьких або високих температур повітря, при інтенсивному сонячному випромінюванні та поривчастому вітрі. При змішуванні Айворі Плюс можлива поява незначного помутніння. Слід звернути увагу на якість води при приготуванні робочих розчинів та додержуватись рекомендацій щодо приготування робочих розчинів.

Механізм дії

Айворі Плюс підкислює та пом’якшує воду робочого розчину завдяки своєму унікальному складу. Органічні кислоти та хелатуючі агенти (компалексони), що входять до складу Айворі Плюс, комплексують катіони кальцію (Ca), магнію (Mg), заліза (Fe), натрію (Na) у органомінеральні водорозчинні комплексонати, які легко засвоюються культурами. Комплексони Айворі Плюс здатні до комплексування в широкому діапазоні рН, як у кислому, так і сильно кислому середовищі, а також їм властиві високі значення констант стійкості комплексонатів з лужними (Na+ ) та лужноземельними металами (Ca2+, Mg 2+ ).

Айворі Плюс рекомендується застосовувати комбіновано з добривами Авангард Кремній Біо марок А і В, засобами захисту рослин при приготуванні робочого розчину з води, яка має високу або дуже високу жорсткість (понад 8 мг-екв/л).

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ