Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

Ціна:

грнгрн

Код товару: 3395

Виробник:

Як купити

Як оплатити

Доставка

Склад г/л
Масова частка карбоксильних груп (СООН) 300
Суміш ПАР 21
Тара 1л, 5л

Ефективність використання пестицидів залежить від низки факторів – як природних, так і техногенних. Тому, щоб забезпечити високу технологічну ефективність ЗЗР, важливим моментом під час приготування робочих розчинів є використання води, параметри якої не будуть негативно впливати на властивості суміші. Більшість діючих речовин, які входять до складу пестицидів – це слабкі кислоти. Якщо рівні кислотності елементів діючої речовини та води однакові, розчинення відбувається нормально, проходить дисоціація. Але якщо рівень pH високий, спостерігається утворення іонів, які не мають пестицидні властивості, що призводить до зниження ефективності того чи іншого препарату. Окрім цього, можливе виникнення гідролізу – незворотної реакції, під час якої вода виступає вже не розчинником, а елементом хімічної реакції. Відбувається руйнування хімічних зв’язків з утворенням нових молекул без пестицидних властивостей. Використання препарату REFERI® дозволяє відкоригувати рівень кислотності, що зі свого боку підвищує ефективність використання всіх видів засобів захисту рослин, регуляторів росту та мікродобрив.

REFERI® ﹘ це ефективний стабілізатор рН води, який застосовується для приготування бакових сумішей з усіма видами засобів захисту рослин, регуляторів росту, мікродобрив і біопрепаратів. Оригінальні складові REFERI® виконують підкислювальну функцію у воді, що використовується у баковій суміші, та знижують рН до оптимальних значень.

Підкислювальна дія досягається через зв’язування надлишку іонів гідроксилу (ОН) і перетворення їх у воду. Застосування стабілізатора рН для води REFERI® допомагає уникнути руйнування (гідролізу) ЗЗР, зберігаючи їх високу ефективність і надійність, не залежно від початкового рН води або бакової суміші.

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ:

  • REFERI® ﹘ це ефективний коректор рН води, який застосовується для приготування бакових сумішей з усіма видами засобів захисту рослин, регуляторів росту, мікродобрив і біопрепаратів;
  • оригінальні складові REFERI® виконують підкислювальну функцію у воді, що використовується у баковій суміші, та знижують рН до оптимальних значень;
  • підкислювальна дія досягається через зв’язування надлишку гідроксид-іонів (OH) і перетворення їх у воду;
  • застосування рН коректора REFERI® допомагає уникнути руйнування (гідролізу) ЗЗР, зберігаючи їх високу ефективність і надійність, не залежно від початкового рівня рН води.

ЕФЕКТИ ВІД ЗАСТОСУВАННЯ

Призначення: застосовується у підготовці бакової суміші з водою, що має підвищений рівень лужності.

Водневий показник рН, од.: 1,2-1,8.

Сумісність з іншими препаратами: препарат може використовуватись сумісно з пестицидами, регуляторами росту, мікродобривами та біопрепаратами.

Норма витрати препарату: робочий розчин формується у день обробки згідно з нормами, вказаними на етикетці. Середня норма витрати препарату становить 30-40 мл на 100 літрів, але практично розраховується від початкового рівня pH.

Оскільки pH води є індивідуальним показником, дуже специфічним для кожного окремого випадку, то визначення норми витрати REFERI® вимагає певної методики із застосуванням модельної суміші невеликого обсягу з доведенням значень її рН до 6 одиниць. Після визначення необхідного обсягу стабілізатора REFERI® у модельній суміші необхідно перерахувати його норму на весь обсяг бакової суміші.

Час гідролізу ЗЗР залежно від рН робочого розчину

Діюча речовина Період напіврозпаду Д.Р.
рН<6 рН 6-7 рН 7 та >
Фолпет 6,5 годин 40 хвилин моментально
Диметоморф 1 година 5 хв. 10 хвилин моментально
Циперметрин стабільний стабільний 1 година 45 хв
Манкоцеб 36 годин 55 годин 16 годин
Тифенсульфурон-метил 20 годин 40 годин 20 хвилин
Каптан 32 години 8 годин 10 хвилин
Гліфосат стабільний стабільний нестабільний
МЦПА стабільний 3 години моментально
Глюфосинат стабільний стабільний нестабільний
Дикват стабільний стабільний нестабільний
Фенмедифам стабільний 5 годин 10 хвилин
Десмедифам стабільний стабільний 12 хвилин
Флуміоксазин стабільний стабільний 15 хвилин
Клофентезин стабільний 34 години 12 годин
Ацетаміприд стабільний до рН≥4 нестабільний
до рН>7
нестабільний
до рН≥8
Диметоат 12 годин стабільний 50 хвилин
Хлорпірифос стабільний стабільний 1,5 дні
Застосування

Норма витрати препарату: робочий розчин формується у день обробки згідно з нормами, вказаними на етикетці.
Середня норма витрати препарату становить 20-40 мл на 100 літрів води, але практично розраховується від початкового рівня pH.

Оскільки pH води є індивідуальним показником, дуже специфічним для кожного окремого випадку, то визначення норми витрати REFERI® вимагає певної методики із застосуванням модельної суміші невеликого обсягу з доведенням значень її рН до 6 одиниць. Після визначення необхідного обсягу стабілізатора REFERI® у модельній суміші необхідно перерахувати його норму на весь обсяг бакової суміші.

Необхідні матеріали та реактиви:

  • мірна склянка або колба з поділками на 250-500 мл; рН-метр (відкалібрований); шприц об’ємом 1 мл (інсуліновий);
  • стабілізатор pН REFERI®.

У склянку необхідно набрати воду в мілілітрах у пропорції до норм витрати робочої рідини на гектар (орієнтовно 250 мл, якщо норма 250 л/га). Від цього об’єму відняти 10-15 мл. Додати до склянки складові, що використовуються у баковій суміші відповідно до норми витрати у мл/га=л/га/:1000.

Насамкінець необхідно додати пестициди, які використовуватимуться, та довести обсяг води у склянці до значення норми витрати робочої рідини на гектар, визначеної у мілілітрах. Далі у склянку необхідно помістити електроди рН-метра і виміряти рН середовища. Якщо значення рН ﹘ у діапазоні 6-7 одиниць, корекцію проводити немає сенсу.

Якщо значення рН більше 7 од., у шприц необхідно набрати 1 мл стабілізатора рН REFERI® і по краплях (по 3 краплі) додати у склянку. Після кожної порції суміш перемішувати. Таким чином досягти значення рН 6 од. Далі по поділкам шприца визначити обсяг REFERI®, що пішов на закислення моделі бакової суміші (у мл).

Загальний необхідний обсяг препарату REFERI® для всієї бакової суміші (V загальний) на гектар у літрах розраховують за формулою:

V загальний = 1000 • R, де:

V загальний ﹘ загальний необхідний об’єм препарату REFERI® в літрах;

R ﹘ обсяг стабілізатора, який пішов на нейтралізацію модельної бакової суміші, (мл).

Внесення продукту REFERI® в бакову суміш необхідно здійснювати після вливання води, перед додаванням компонентів.

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ