Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

БОНА СУПЕРВЕТ

Ціна:

855 грн4 180 грн

Код товару:

1666

Як купити

Як оплатити

Доставка

Бона Супервет безпечно використовується зі всіма засобами захисту рослин: гербіцидами, фунгіцидами, інсектицидами, регуляторами росту рослин, біопрепаратами тощо на всіх культурах.

Діюча речовина: Поліоксиетилен – 60%; Органомодифікований трисилоксан – 40%.

Упаковка:

  • полімерні флакони об’ємом 1 л
  • каністри 5 л

Препаративна форма: розчинний концентрат (РК)

Поради щодо застосування: препарат додається в бак оприскувача з водою. Він змішується з більшістю сучасних засобів засобів захисту рослин. В будь якому разі, будь ласка, використовуйте препарат згідно рекомендацій, що вказанні в інструкції до засобів захисту рослин. Не використовуйте Бона Супервет у разі якщо очікуються проблеми з селективністю через посилене поглинання активних речовин. У таких випадках краще спочатку перевірити селективність у невеликому масштабі перед обробкою більших площ.

Приготування бакової суміші: наповніть бак водою на 2/3 і додайте засоби захисту рослин відповідно до інструкції виробника, помішуючи. Додайте Бона Супервет, як останній компонент в резервуар для обприскування при незначному перемішуванні води. Після чого, ретельно перемішайте бакову суміш.

Період повторного введення: Період повторного нанесення визначається засобом захисту рослин, з яким використовується препарат.

Гарантійний термін зберігання: три роки в закритій заводській упаковці при температурі не нижче 0 °С.

Пакування: полімерні флакони об’ємом  1 л.

Рекомендована норма використання

Оброблювана культура

Норма витрати препарату

Польові культури

100-150 мл/га

Сади та виноградники

125-200 мл/га
Якщо є потреба тільки у змочуванні 0.05%

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ