Графік роботи: Пн-Пт: з 9 до 19, Сб з 10 до 17- Нд: вихідний

Ціна:

грнгрн

Код товару: 3377

Виробник:

Як купити

Як оплатити

Доставка

Склад
Природні біогенні гідроксикарбонові кислоти
Аніонні ПАР з високою поверхневою активністю
Тара 1л, 5л

AUDITOR® пом’якшувач води (рн-коректор води) з функцією pH-коректора, який застосовується у підготовці бакової суміші з водою, що має підвищений рівень жорсткості, та для корекції рівня pH робочого розчину.

До складу препарату входять природні біогенні гідроксикарбонові кислоти, аніонні ПАР з високою поверхневою активністю.

Основні функції:

  • ізолює іони жорсткості та їх негативний вплив на компоненти бакової суміші;
  • виключає утворення осаду в баку обприскувача у разі використання води з підвищеною жорсткістю;
  • підвищує технологічність вегетаційних обробок і розв’язує проблеми забивання форсунок, що виникають в активні фази проведення робіт;
  • забезпечує стабільність препаратів, особливо чутливих до високих значень рН розчину, перешкоджає розкладанню і зниженню їх ефективності;
  • дозволяє повною мірою розкрити потенціал усіх компонентів бакової суміші;
  • утворює біологічно активні хелатні природні комплекси з катіонами солей жорсткості (кальцій, магній, залізо), переводячи їх у форму, яка легко засвоюється рослинами;
  • регулює рН бакової суміші до нейтральних значень, забезпечуючи стабільність низки ЗЗР, що гідролізуються за високих значень рН, втрачаючи ефективність використання.

Як правило, якщо рН 7,5 і більше, низка пестицидів піддається напіврозпаду за короткий проміжок часу (0,5-3 години), тому значення рН бакової суміші є важливим фактором для забезпечення ефективності всіх компонентів бакової суміші.

Препарат може використовуватись сумісно з протруйниками, інокулянтами, пестицидами, регуляторами росту, мікродобривами та біопрепаратами.

PH-коректор води формується у день обробки згідно з нормами, вказаними на етикетці. Норма витрати препарату становить 25-350 мл на 100 літрів води залежно від жорсткості води. Для пом’якшення води середньої жорсткості досить 60 мл на 100 літрів води.

Застосування

НОРМА ВНЕСЕННЯ ПРЕПАРАТУ ЗАЛЕЖНО ВІД ЖОРСТКОСТІ ВОДИ

Жорсткість води,
ppm (CaCO3)
Жорсткість води,
мг екв./л (Ca2+)
Норма внесення препарату*, мл/100 л води
200 4,0 25
400 8,0 50
500 10,0 60
1000 20,0 120
1500 30,0 175
2250 45,0 260
3250 65,0 380

*Норма внесення препарату AUDITOR® для зниження рН до певного рівня залежить від складу домішок жорсткості води (аніони – сульфат, карбонат, хлорид і катіони – залізо, кальцій, магній тощо), тому попередньо необхідний експериментальний підбір.

Для промивання обприскувальної техніки необхідно змішати 250 мл препарату на 100 л води та залишити включеним змішувач на 40 хвилин чи більше, залежно від температури води. Термін промивання зменшується з підвищенням температури води. Залежно від ступеня забруднення агрегатів, повторити промивання кілька разів.

Тех. умови

AUDITOR®

Пом’якшувач води (dH-коректор) з функцією pH-коректора

Склад: природні біогенні гідроксикарбонові кислоти, аніонні ПАР з високою поверхневою активністю.

Призначення: застосовується у підготовці бакової суміші з водою, що має підвищений рівень жорсткості, та для корекції рівня pH робочого розчину.

Класифікація ВООЗ, токсичність: ІV клас небезпечності.

Сумісність з іншими препаратами: препарат може використовуватись сумісно з протруйниками, інокулянтами, пестицидами, регуляторами росту, мікродобривами та біопрепаратами.

Приготування та норма витрати препарату, робочого розчину: робочий розчин формується у день обробки згідно з нормами, вказаними на етикетці. Норма витрати препарату становить 25-350 мл на 100 літрів води залежно від жорсткості води. Для пом’якшення води середньої жорсткості досить 60 мл на 100 літрів води.

Тарна одиниця: 5 л.

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ