• пн - пт:
  сб:
 • 09:00 - 20:00
  09:00 - 19:00
Фото Прилипач Айворі Укравіт 20 л

Общая информация о товаре:

Прилипач Айворі Укравіт 20 л

Переваги препарату:

- Знижує, контролює рівень рН та поліпшує якість води робочого розчину за позакореневого підживлення культур і за їх обприскування ЗЗР

- Підвищує розчинність добрив, ЗЗР у воді робочого розчину та поліпшує їх ефективність

- Поліпшує біологічну активність мікродобрив і проявляє їх синергічний ефект на культурах Препарат айворі є підкислювачем (коректором рн) і поліпшувачем води , яка застосовується для приготування робочого розчину добрив, засобів захисту росли (ззр) та інших препаратів при обприскуванні культур.

Прилипач Айворі Укравіт 20 л

Механiзм дії:

Айворі за рахунок вдало підібраного складу органічних кислот знижує рН води робочого розчину до потрібного, запобігає лужному гідролізу діючої речовини ЗЗР, нових марок добрив Авангард Кремній Біо, відомих марок добрив ТМ Авангард, стимуляторів росту та інших препаратів.

Норма витрати робочого розчину:

Наповнити бак (ємність) обприскувача до 2/3 об’єму водою. При постійному перемішуванні води робочого розчину послідовно долити: рекомендовану норму Айворі до появи слабко-жовтого забарвлення, потім добрива, пестициди або інші препарати відповідно до рекомендацій виробника та карбамід — в останню чергу. Долити води до повного об’єму. Робочий розчин при застосуванні Айворі повинен бути прозорим, не повинні утворюватися осад, розшарування або збивання складників у грудки. Після цього приступити до обприскування культур робочим розчином. Обприскування ліпше проводити увечері або рано вранці за температури повітря 10-30°С та швидкості вітру 5 м/с. Не застосовувати за низьких або високих температур повітря та при інтенсивному сонячному випромінюванні і поривчастому вітрі. При змішуванні Айворі можлива поява незначного помутніння. Слід звернути увагу на якість води при приготуванні робочих розчинів і додержуватись рекомендацій щодо їх приготування.

Особливостi застосування:

Відомо, що рН води робочого розчину та її жорсткість впливають на біодоступність хелатів мікроелементів, на стабільність хімічної структури пестицидів і на їх біологічну ефективність. Так, жорстка вода негативно впливає на однорідність змішування складників робочого розчину, знижуючи стабільність суспензії чи емульсії, та призводить до утворення нерозчинного осаду, який може знищувати обладнання обприскувача. Від величини жорсткості води залежить стабільність комплексонатів мікродобрив у робочому розчині. Особливо за приготування робочого розчину мікродобрив з умістом кремнію - Авангард Кремній Біо, які містять водорозчинні (мета- та ортосилікати) солі кремнію.

Рекомендується попередньо встановити норму витрати Айворі в невеликому об’ємі води (1 літр). Потрібно попередньо налити 0,9 л води в ємність, потім за допомогою мірного циліндру (склянки, медичного шприца) доливати невеликими дозами Айворі (починаючи з 0,4 мл) до появи світло-жовтого кольору води робочого розчину. Долити води до повного об’єму та встановити його норму витрати на 1 літр. Потім перерахувати норму витрати Айворі на об’єм води робочого розчину 100 літрів і на весь об’єм бака оприскувача.

Характеристики товара:

Прилипач Айворі Укравіт 20 л

Страна производитель
Украина
Объем(л)
20
Производитель
UKRAVIT
Культура
Зерновые, Плодовые
Препаративная форма
Воднорастворимый концентрат
Упаковка
Пластиковая

Видео о товаре:

Прилипач Айворі Укравіт 20 л

Для этого товара видео еще не создано.

Отзывы о товаре:

Прилипач Айворі Укравіт 20 л

Напишите отзыв о товаре

Введите ваше имя *
Введите достоинства товара
Введите недостатки товара
Комментарий *
Отправить отзыв
 • Код товара 3000367
 • Наличие ✓ в наличии
 • Розница 2987 грн.
 • Опт от 10 шт. 0 грн.

Заказ товара, и консультации по телефонам:

(066) 002-88-82 (067) 669-92-15 (093) 590-70-67
 • Колич-во шт: - +
 • Итого: 2987 грн.
 
Товар добавлен в заказ!
Доставка
По Киеву
35 грн.
По Украине
от 25 грн.
Самовывоз
0 грн.


Способы оплаты
 • При получении товара
 • На карту Приват Банк
 • Безналичный расчет