• пн - пт:
  сб:
 • 09:00 - 20:00
  09:00 - 19:00
Фото Прилипач Айворі Плюс Укравіт 20 л

Общая информация о товаре:

Прилипач Айворі Плюс Укравіт 20 л

Переваги препарату:

- Підвищує розчинність добрив, ЗЗР у воді робочого розчину та поліпшує їх ефективність

- Знижує, контролює рівень рН та поліпшує якість води робочого розчину за позакореневого підживлення культур і за їх обприскування ЗЗР

- Поліпшує біологічну активність мікродобрив і проявляє їх синергічний ефект на культурах

 Знижує надмірну жорсткість води та дозволяє застосовувати ії для приготування робочого розчину добрив, засобів захисту рослин та інших препаратів у воді низької якостіПрепарат айворі плюс є підкислювачем (коректором рн) і кондиціонером води, яка застосовується для приготування робочого розчину добрив, засобів захисту росли (ззр) та інших препаратів при обприскуванні культур.

Механiзм дії:

Айворі за рахунок вдало підібраного складу органічних кислот знижує рН води робочого розчину до потрібного, запобігає лужному гідролізу діючої речовини ЗЗР, нових марок добрив Авангард Кремній Біо, відомих марок добрив ТМ Авангард, стимуляторів росту та інших препаратів.

Прилипач Айворі Плюс Укравіт 20 л

Особливостi застосування: 

Вода, яка застосовується для приготування бакових розчинів, особливо жорстка, містить велику кількість іонів кальцію та магнію. Їх наявність у робочому розчині може призводити до погіршення якості бакової суміші та до утворення важкорозчинних сполук, особливо, коли застосовуються добрива Авангард Кремній Біо марок А і В, які містять солі метата ортокремнієвої кислоти. При застосуванні Айворі Плюс, який додається до бакового робочого розчину, утворюються металоорганічні водорозчинні комплексонати кальцію та магнію що, є додатковим легкодоступним мінеральним живлення культурам. Комплексонати кальцію, магнію та інших катіонів також сприяють стабілізації бакового розчину. Айворі Плюс запобігає лужному гідролізу діючої речовини засобів захисту рослин, добрив ТМ Авангард, стимуляторів росту та інших препаратів, а також запобігає утворенню нерозчинних сполук з добривами, які знищуватимуть обладнання обприскувача.

Рекомендується попередньо встановити норму застосування Айворі Плюс у невеликому об’ємі води (1літр). Потрібно попередньо налити води об’ємом 0,8 л в ємність, потім за допомогою мірного циліндру (склянки, медичного шприцу) доливати невеликими дозами (починаючи з 0,4 мл) препарат Айворі (що містить індикатор рН за кольором) до появи світло-жовтого кольору робочого розчину світло- жовтого кольору. Встановлена доза Айворі буде рівнозначною дозою для Айворі Плюс. Потім потрібно долити води до повного об’єму ємності та зробити перерахунок Айворі Плюс на 100 л води робочого розчину та на весь об’єм ємності обприскувача.

Рекомендації щодо приготування робочого розчину:

Наповнити бак (ємність) обприскувача до 2/3 об’єму водою. При постійному перемішуванні води додати послідовно: препарат Айворі Плюс відповідно до встановленої норми витрат, потім мікродобрива Авангард Кремній Біо марок А і В, Авангард Старт, добрива ТМ Авангард, ЗЗР, стимулятор росту відповідно до рекомендацій виробника, потім карбамідно-аміачну суміш (КАС), карбамід (в останню чергу) або інші препарати. Долити води до повного об’єму обприскувача. Робочий розчин при застосуванні Айворі Плюс повинен бути прозорим, не повинен утворюватися осад, розшарування або збивання складників у грудки. Після цього приступити до обприскування культур робочим розчином. Обприскування ліпше проводити увечері або рано вранці за температури повітря 10-30°С та швидкості вітру 5 м/с. Не застосовувати за низьких або високих температур повітря, при інтенсивному сонячному випромінюванні та поривчастому вітрі. При змішуванні Айворі Плюс можлива поява незначного помутніння. Слід звернути увагу на якість води при приготуванні робочих розчинів та додержуватись рекомендацій щодо їх приготування.

Характеристики товара:

Прилипач Айворі Плюс Укравіт 20 л

Страна производитель
Украина
Объем(л)
20
Производитель
UKRAVIT
Культура
Зерновые, Плодовые
Препаративная форма
Концентрат эмульсии
Упаковка
Пластиковая

Видео о товаре:

Прилипач Айворі Плюс Укравіт 20 л

Для этого товара видео еще не создано.

Отзывы о товаре:

Прилипач Айворі Плюс Укравіт 20 л

Напишите отзыв о товаре

Введите ваше имя *
Введите достоинства товара
Введите недостатки товара
Комментарий *
Отправить отзыв
 • Код товара 3000368
 • Наличие ✓ в наличии
 • Розница 3190 грн.
 • Опт от 10 шт. 0 грн.

Заказ товара, и консультации по телефонам:

(066) 002-88-82 (067) 669-92-15 (093) 590-70-67
 • Колич-во шт: - +
 • Итого: 3190 грн.
 
Товар добавлен в заказ!
Доставка
По Киеву
Бесплатно
По Украине
Бесплатно
Самовывоз
Бесплатно

Способы оплаты
 • При получении товара
 • На карту Приват Банк
 • Безналичный расчет