• пн - пт:
  сб:
 • 09:00 - 20:00
  09:00 - 19:00
Фото Мікродобриво Авангард Гроу Аміно Укравіт 20 л

Общая информация о товаре:

Мікродобриво Авангард Гроу Аміно Укравіт 20 л

Переваги препарату:

- Збільшення продуктивності рослин на 10-50%

- Посилення схожості насіння та енергії проростання

- Поліпшення якісних характеристик врожаюКомплексний препарат для обробки насіння та вегетуючих рослин. завдяки синергізму складових препарат має властивості стимулятора росту, кріопротектора, адаптогена, антистресанта, імунокоректора та прилипача.

Микроудобрение Авангард Гроу Амино Укравит  20 л

Особливостi застосування:

 Стимулятор зростання. Препарат у своєму складі містить продукти метаболізму симбіотного гриба, який продукує на коренях рослин. Це ауксини, цитокініни, гібереліни та інші фізіологічно активні речовини, які стимулюють розвиток як кореневої системи, так і наземної частини культур. Добриво підвищує польову схожість, стимулює енергію проростання насіння, сприяє інтенсивному формуванню кореневої системи. За наявності комплексу багатоатомних спиртів у солей гумінових кислот багаторазово зростає стимулююча активність. До складу препарату також входять природні стимулятори-адаптогени — карбонові кислоти, які беруть участь у Циклі Кребса, в найважливіших енергетичних перетвореннях рослинного організму, підсилюють постачання тканин киснем, підвищують вироблення основної енергетичної речовини – АТФ. Завдяки своєму природному походженню карбонові кислоти піддаються швидкому метаболізму в рослині і надають біостимулюючу дію. Це призводить до інтенсивного проростання насіння та активізації росту органів рослини, а також прискорює засвоєння макро- і мікроелементів.

Прилипач. Поліетиленгліколі (ПЕГ) з високою молекулярною масою мають високу плівкоутворювальну здатність. Завдяки цьому препарат забезпечує закріплення агрохімікатів на поверхні насіння та листках, що підвищує їх ефективність. При недостатньому вмісті вологи сформована оболонка зберігає насіння, не знижуючи його схожісті. Низькомолекулярні ПЕГ легко проникають в тканини, виконуючи функцію транспортного агента для всіх препаратів, що застосовуються спільно з АВАНГАРД Гроу.

Кріопротектор, термопротектор. Відомо, що до 10% втрат врожаю викликані осінньо-весняними заморозками, до 30% — вимерзанням озимих культур у процесі перезимівлі. АВАНГАРД® Гроу, за рахунок наявності ПЕГ, перешкоджає розвитку процесу кристалізації клітинного соку у протоплазмі клітин. Клітини рослин стають еластичнішими. Багатоатомні спирти покращують вуглеводний обмін, що підвищує вміст цукрів в озимих культурах. Це сприяє стійкості озимих культур у період перезимівлі. Захищає насіння при тривалому перебуванні в несприятливих умовах у період набухання і появи проростків. Карбонові кислоти підвищують стійкість рослин до кисневого голодування, сприяють утриманню вологи в тканинах. Рослини краще переносять як високу, так і знижену температури.

Антистрессант, посилення імунітету. У препараті міститься повний спектр вільних L-амінокислот рослинного походження. які прискорюють обмінні процеси в тканинах рослин, що проявляється в інтенсивнішому синтезі антистресових речовин. Підсилюється фотосинтетична продуктивність хлоропластів в клітинах, що, своєю чергою, знімає фітотоксичність після обробки пестицидами. Використання амінокислот сприяє кращому засвоєнню рослинами поживних елементів, в тому числі і основних ґрунтових добрив, що дозволяє рослині швидше адаптуватися у стресових ситуаціях. Амінокислоти входять до складу будь-якого білка, є транспортними агентами для інших поживних речовин і мікроелементів. Амінокислоти беруть участь у біосинтезі необхідних ферментів, прискорюють метаболізм рослин. Отримуючи готову амінокислоту через позакореневе живлення, рослина не витрачає енергію на її синтез. В результаті рослина швидше виходить зі стресового стану, має підвищену стійкість до стресів, стає більш розвиненішою та здоровішою. Захист від хвороб здійснюється шляхом посилення імунітету, стимуляції природної здатності рослини чинити опір хворобам. За рахунок підвищення імунітету зараженість рослин знижується в 1,5-2 рази.

Характеристики товара:

Мікродобриво Авангард Гроу Аміно Укравіт 20 л

Страна производитель
Украина
Объем(л)
20
Производитель
UKRAVIT
Культура
Зерновые, Плодовые, Ягодные
Препаративная форма
Воднорастворимый концентрат
Упаковка
Пластиковая

Видео о товаре:

Мікродобриво Авангард Гроу Аміно Укравіт 20 л

Для этого товара видео еще не создано.

Отзывы о товаре:

Мікродобриво Авангард Гроу Аміно Укравіт 20 л

Напишите отзыв о товаре

Введите ваше имя *
Введите достоинства товара
Введите недостатки товара
Комментарий *
Отправить отзыв
 • Код товара 7005
 • Наличие ✓ в наличии
 • Розница 2619 грн.
 • Опт от 10 шт. 0 грн.

Заказ товара, и консультации по телефонам:

(066) 002-88-82 (067) 669-92-15 (093) 590-70-67
 • Колич-во шт: - +
 • Итого: 2619 грн.
 
Товар добавлен в заказ!
Доставка
По Киеву
35 грн.
По Украине
от 25 грн.
Самовывоз
0 грн.


Способы оплаты
 • При получении товара
 • На карту Приват Банк
 • Безналичный расчет